Спеціальні потреби

Світ про Кризу в Україні. Реакції політиків та ЗМІ

20:37 16.2.2014
"Янукович - від партнера до жорстокого клептократа", - UPI.com публікує статтю Тараса Кузьо.

"Тепер, коли Янукович став персоною нон грата у Європі та Північній Америці, настав час ЄС послідувати за ЄС та Канадою та запровадити цільові санкції", - вважає Тарас Кузьо.
21:03 16.2.2014
Українське місто вийшло з під контролю уряду - пише "Нью-Йорк Таймс" у матеріалі присвяченому Львову.

"У космополітичному місті оманливої краси, яке століттями переходило від Польщі, до Австрі, Росії, настали буремні часи".

"Держава, чия адміністрація знаходиться в облозі, має проблеми з виплатами пенсій та інших соцвиплат, але міліція патрулює вулиці , і навіть ненависний багатьом губернатор Сало каже, що може спокійно ходити містом".

"Цей спокій свідчить того, що місто та львівський регіон вже значною мірою досягли того, чого у Києві вимагають з листопада : кінця, принаймні поки, влади пана Януковича".

"На відміну від українців на сході країни, люди на заході на власні очі бачать, які польскі прикордонні містечка, які були бідними та нещасними у 1991-му, перетворились задвяки субсидіям та інвестиціям від ЄС. “Польща у кількох годинах їзди”, - каже мер Львова Садовий, - “Люди бачать тамтешні зміни і питають, чому у нас нічого не міняється?"

18:20 17.2.2014
Аналітичний центр "Карнегі Європа" публікує матеріал Джуді Демпсі "Українська криза - добра для Європи".

"Попри всі розмови про великий наступ у Східній Європі, ЄС все ще уникає складних питань : Якою є мета ЄС на східній околиці? Чи є членство ЄС реальною перспективою для країн на схід від ЄС? Чи, може, ЄС запропонує спеціальне партнерство, яке надає значні торговельні та інші права, хоч і не включає членство?


...Незабаром урядам ЄС доведеться приймати рішення щодо довготермінових відноин зі Східною Європою. Очевидно, що країни Східного Партнерства не підуть на значні реформи поки не матимуть перспективи членства. Такою, нажаль, є реальність".

18:35 17.2.2014
"USA Today" пише про те, як в Україні фінансують проурядові протести.

"Мелешко каже, що він заробив близько 920 доларів з тих пір, яки приєднався до про-урядових протестів у грудні. У Ватутіно 280 доларів вважають хорошою місячною зарплатнею. Втім рівень безробіття в українській провінції високий. Мелешко каже, що його сусіди раді легкому заробітку навіть, якщо для цього треба проводити 8 годин на день у дорозі", - пише видання.

"Якщо гроші закінчаться, він подумує перейти на інший бік... Особливо його цікавить приєднання до загонів безпеки, які сформували протестувальники для захисту від спецпризначенців, які час від часу брутально їх атакували..."Коли це закінчиться і мені перестануть платити, я може піду на Євромайдан задурно" - каже чоловік".

Більше

XS
SM
MD
LG