«Сьогодні ми розпочинаємо глобальну кампанію, щоб допомогти 50 мільйонам людей на крок наблизитись до отримання вакцини від COVID-19», - написав керівник Facebook Марк Цукерберг.
В рамках ініціативи, соцмережа додаватиме позначку до повідомлень щодо вакцин, які надходять від Світової організації охорони здоров‘я, і тому заслуговують на довіру. Також позначка про те, що вакцини проходять перевірку на ефективність та безпеку, додаватиметься до обговорень щодо безпечності вакцин від COVID-19.
Дані вказують, що вакцини безпечні і вони працюють. В них наша найбільша надія подолати вірус і повернутись до нормального життяМарк Цукерберг
Серед інших ініціатив - розробка інструменту, який надавав би користувачам інформацію про те, де вони можуть отримати щеплення а також, за можливості, посилання на призначення часу вакцинації. Інформація надаватиметься 71 мовою. Компанія оголосила, що буде співпрацювати і з урядовими установами, щоб допомогти користувачам WhatsApp зареєструватись на щеплення.
«Дані вказують, що вакцини безпечні і вони працюють. В них наша найбільша надія подолати вірус і повернутись до нормального життя», - пише Цукерберг.
Водночас, нове дослідження виявило, що за значною частиною повідомлень, що наголошують на скептичному ставленні щодо вакцин у американському сегменті Facebook, стоїть порівняно невелика група дописувачів.
Раніше соцмережа почала усувати та позначати дописи з неправдивою інформацією щодо щеплень.
Водночас, нове дослідження виявило, що за значною частиною повідомлень, що наголошують на скептичному ставленні щодо вакцин у американському сегменті Facebook, стоїть порівняно невелика група дописувачів. Такі дані дослідження компанії оприлюднило видання The Washington Post.
Дослідники розподілили сторінки користувачів та групи на 638 сегментів і виявили, що половина контенту, де висловлювали сумніви щодо щеплень від COVID-19, припадає лише на 10 із цих 638 сегментів.
Дивіться також: У Каліфорнії проводять віртуальні зустрічі з собаками-терапевтами. Відео