Спеціальні потреби

Пентагон: Допомога, яку надає Північна Корея Росії, подовжує війну в Україні 


Речниця Міністерства оборони США сказала, що  Вашингтон є проти військової співпраці з Росією будь-яких країн.
Речниця Міністерства оборони США сказала, що  Вашингтон є проти військової співпраці з Росією будь-яких країн.

Допомога, яку Росія отримує від КНДР чи будь-якої іншої країни, лише подовжує несправедливу та неспровоковану війну в Україні. Про це під час брифінгу у Вашингтоні 15 липня заявила заступниця речника Пентагона Сабріна Сінг.

Відповідаючи на запитання про співпрацю Росії та КНДР, про яку говорив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, речниця Міністерства оборони США сказала, що Вашингтон є проти військової співпраці з Росією будь-яких країн.

“Ми вже говорили про наші побоювання щодо засобів, які надають Росії інші країни. Ми не заохочуємо цього. Що важливо - ми продовжимо підтримку України, як сказав президент на стільки, на скільки це буде потрібно”, - наголосила Сінг.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу нещодавно сказав, що “розвиток військового співробітництва Росії та КНДР відповідає корінним інтересам двох народів”.

Наприкінці липня Шойгу їздив з візитом до Північної Кореї, де за офіційними повідомленнями міноборони РФ, сторони домовились про зміцнення військової співпраці.

За розвідданими Сполучених Штатів, Росія намагається розширити військову взаємодію з Північною Кореєю та придбати у неї партію снарядів для використання у війні проти України. Про це на початку серпня під час телефонного брифінгу заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Associated Press.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Розсилка

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG