Міжнародні експерти навіть через10 днів після збиття малайзійського "Боїнга" не можуть потрапити на місце катастрофи для проведення розслідування, оскільки немає гарантій їхньої безпеки.
Поліцейські, які зараз перебувають у Донецьку, у неділю не отримали доступу до місця катастрофи літака через відновлення боїв.
"Там точаться бої. Ми не можемо піти на такий ризик. Становище з безпекою на шляху до місця і в самому тому місці є неприйнятною для нашої неозброєної місії спостерігачів", - заявив Александр Хуг, член місії ОБСЄ.
В околицях місця падіння літака, що поблизу селища Грабове, в неділю повідомляли про артилерійські обстріли. За повідомленням західних кореспондентів зі сходу України, ополчення сепаратистів не пропустило на місце журналістів, а урядові війська ведуть бойові операції неподалік.
Як заявив прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт, австралійські поліцейські відряджені до участі в місії колег з Нідерландів не є озброєними. За його словами, саме така місія з його точки зору може бути найефективніша.
"Наше завдання - приїхати, зробити свою справу, і поїхати... Це ризикована місія, поза будь-якими сумнівами", - заявив прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт.
Прем’єр-міністр Австралії каже, що їх завданням є знайти усі тіла жертв катастрофи. Як раніше заявляли посадовці Нідерландів, після репатріації загиблих їх наступним завданням буде встановлення причин авіакатастрофи та покарання винних. Влада Нідерландів повідомила, що їм вже вдалось ідентифікувати перших із 298 загиблих у катастрофі рейсу МН17.
Дивіться також: Україна споруджує протитанкову оборону
Your browser doesn’t support HTML5