Населення Південної Кореї сьогодні помолодшало принаймні на рік. Такі зміни у особистому літочисленні громадян країни відбулися через набуття чинності нового закону.
Йдеться про закон, за яким Корея буде використовувати лише міжнародну систему визначення віку людини.
До сьогодні найбільш поширеною системою була традиційна, за якою дітям, зразу після народження, приписували рік життя, а першого січня кожного року - додавали ще один, незалежно від дати народження.
У 60-х Південна Корея почала використовувати міжнародну систему для медичних і юридичних документів, але багато корейців продовжували дотримуватися традиційного методу обчислення, що нерідко призводило до плутанини.
Закон про повний перехід на міжнародну систему ухвалили торік у грудні, за підтримки 86% громадян, які, кажуть, зовсім не проти відчути себе трохи молодше.
У коментарях журналістам мешканці країни зізналися, що, наприклад, почуваються чудово, коли наступного року мало б виповнитися 30 за традиційною системою, але із переходом на нову до 30-ти - “ще далеко”, бо тобі “знову” 28.
Дехто з 20-річних ділився побоювання, що знову не можна буде вживати алкоголь. “Але тепер я відчув полегшення, бо виявилося, що я все одно можу. Коли я був підлітком, я думав, що 20 - це класно, та виявилося, що це так. Я щасливий знову повернутися до підліткового віку”, – поділився емоціями громадянин Південної Кореї.