P&G разом із Карітас запускають соціальний проект, щоб допомогти захиститися від епідемії коронавірусу COVID-19. Самотнім літнім людям по всій Україні запропонують новий благодійний сервіс: безконтактну пральню.
«Волонтери збиратимуть речі та білизну від людей з інвалідністю, самотніх стареньких. Пратимуть, сушитимуть і повертатимуть чистими. Люди зможуть менше переживати за чистоту та затишок вдома і водночас не матимуть потреби зайвий раз виходити у зовнішній світ», – розповідає про суть проекту менеджерка з корпоративних комунікацій Procter & Gamble Ольга Клименко.
Як вона повідомила «Голосу Америки», Procter & Gamble надає також фінансову допомогу для захисту від COVID-19. Зокрема, підтримує «гарячу лінію» для населення, яку запустило Мінохорони здоров’я, аби оперативно інформувати і допомагати порадами щодо захисту від коронавірусу.
«Товариство Червоного Хреста звернулося до нас із проханням допомогти фінансово, підтримати цю «гарячу лінію», бо навантаження на неї велике. І зараз ми якраз у процесі перерахування коштів, щоб допомогти найняти більше персоналу, краще організувати роботу «лінії», – розповіла речниця P&G.
Заводи Procter & Gamble в Україні продовжують працювати на повну потужність
Вона повідомила також, що два заводи P&G, які діють в Україні (один з виробництва засобів жіночої гігієни і другий, що випускає пральні та миючі засоби), продовжують працювати на повну потужність. Єдині корективи, які вніс карантин, – офісні працівники тепер працюють дистанційно, з дому, а на виробництві запроваджено посилені заходи безпеки.
Procter & Gamble – одна з працюючих в Україні іноземних компаній, які активно включилися в соціальні заходи з протидії епідемії.
Більшість іноземних бізнесів готові допомагати, або вже зараз допомагають. Про це свідчать результати дослідження, яке наприкінці березня провела Американська торговельна палата в Україні.
За даними опитування, в якому взяла участь майже сотня бізнесів, понад половина (64%) заявили про готовність надати допомогу суспільству для захисту від COVID-19.
Переважна більшість респондентів зазначили, що вже надають таку допомогу у вигляді засобів захисту (27%), грошових коштів (20%), медичних приладів (5%) та ліків (3%). Серед інших видів допомоги згадувалися також консультаційні, інформаційні послуги, безплатне надання товарів тощо.
Ми бачимо, що в найскладніші часи компанії допомагають Україні боротися з пандемією COVID-19
«Ми бачимо, що в найскладніші часи компанії допомагають Україні боротися з пандемією COVID-19», – сказав, коментуючи результати дослідження, президент Американської торговельної палати Андрій Гундер. Він додав: «Ми й надалі надаватимем усю необхідну допомогу для підтримки бізнесу та економіці України в ці непрості часи».
Дивіться також: Як маленькі бізнеси можуть процвітати у час коронавірусу. Відео
Your browser doesn’t support HTML5