Посольство США в Україні заявило про підтримку зусиль з протидії зловмисному впливу Росії після блокування Зеленським телеканалів

"США підтримують зусилля з протидії зловмисному впливу Росії, докладені вчора Україною на захист суверенітету й територіальної цілісності відповідно до її законодавства". Про це йдеться у заяві посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, поширеній у соціальній мережі Twitter.

"США підтримують зусилля з протидії зловмисному впливу Росії, докладені вчора Україною на захист суверенітету й територіальної цілісності відповідно до її законодавства. Ми всі маємо працювати разом, щоб не давати застосовувати дезінформацію як зброю в інфовійні проти суверенних держав", - заявили у посольстві США.

Напердодні Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Таким чином в Україні почали діяти санкції проти нардепа Тараса Козака та телеканалів Віктора Медведчука, які звинувачують у поширенні російської дезінформації.

Коментуючи заяву посольства США в Україні, Метью Шааф, директор українського представництва міжнародної правозахисної організації "Дім Свободи" відзначив, що вона "може надати деяке прикриття щодо дуже реальних застережень з приводу дотримання принципу верховенства права щодо санкцій, які запровадив Зеленський".

"Ось лише деякі застереження з приводу дотримання принципу верховенства права щодо санкцй Зеленського, як лунають зараз: санкції запроваджено проти члена парламенту; санкції запроваджено проти громадянина України; президент одноосібно закрив українські телевізійні станції. Ці питання утримували Порошенка від цього кроку у минулому", - також відзначив Шааф.

Дивіться також: Російські вчені опублікували на сторінках впливового медичного журналу The Lancet ранні результати дослідження щодо Sputnik V

Your browser doesn’t support HTML5

Російські вчені опублікували на сторінках впливового медичного журналу The Lancet ранні результати дослідження щодо Sputnik V. Відео