До цього варто ставитись скептично. Конфлікт Україна-Росія навчив нас, що обидві сторони не гребують підробкамиКрістофер Міллер
Спробу затаврувати будь-яку опозиційну діяльність в Україні як проросійську побачив у публікації буцімто документів помічника Путіна Володимира Суркова журналіст англійського видання The Times of London Максим Такер, який тривалий час висвітлює події в Україні для низки західних видань.
"Схоже на спробу затаврувати будь-яку опозиційну діяльність в Україні, як "проросійську". Лист Суркова, який потрапив до зливу також не має дати", - відзначив Такер у Twitter.
Як повідомляється, документи опубліковані на сайті "КиберХунта" вказують, що Кремль буцімто намагається використати у своїх інтересах народних депутатів Мустафу Найєма, Сергія Лещенка, Світлану Заліщук і Ольгу Червакову. Несвідомими агентами інтересів Росії також нібито є цілий ряд журналіст розслідувачів корупції - Віталій Шабунін, Денис Бігус, Дмитро Гнап, Олександр Дубинський, Олексій Шалайський.
Скептично ставитись до зливу закликав і журналіст "Радіо Свобода" Крістофер Міллер.
"До цього варто ставитись скептично. Конфлікт Україна-Росія навчив нас, що обидві сторони не гребують підробками", - твітує журналіст.
Водночас редактор всесвітньої служби новин Бі-Бі-Сі Олексій Сологубенко звернув увагу на те, що окремі деталі оприлюднених документів викликають довіру.
"Чимало деталей однозначно правдиві, цікаві зауваження про використання Угорщини та Румунії, а от із часом незрозуміло, якщо йдеться про 2016 - це запізно", - твітує Сологубенко.
Раніше було опубліковано матеріали буцімто з пошти Владислава Суркова, помічника президента РФ Володимира Путіна. Відповідальність за публікацію взяла на себе "КиберХунта".
"Згідно з ними, Сурков спільно з ФСБ запустив кампанію із дискредитації української влади і розхитування внутрішньополітичної ситуації в країні. Для реалізації завдання не розкриваючи цілей використовують народних депутатів, так зване американське лобі, - Мустафу Найєма, Сергія Лещенка, Світлану Заліщук і Ольгу Червакову", - наводить подробиці Gazeta.ua.
Дивіться також: Чи вдасться наступному президенту США зменшити національний борг?
Your browser doesn’t support HTML5