Ключовий свідок у справі Пола Манафорта, якого у США судять за звинуваченнями в ухилянні від податків та відмиванні грошей, Роберт Гейтс заявив на суді що "Опозиційний блок" недоплатив компанії Манафорта за надані послуги 2,4 мільйона доларів.
Про це повідомила кореспондент "Голосу Америки" у залі суду Тетяна Ворожко.
Сам Гейтс серед іншого визнав, що крав гроші у Манафорта поки працював з ними
За словами кореспондента "Голосу Америки", Гейтс заявив, що "Опозиційний блок" недоплатив за роботу із партією восени 2014-го року під час парламентських виборів.
За словами Гейтса, передає журналіст, Манафорт намагався стягнути повну плату за послуги аж до 2016-го року.
Тетяна Ворожко також наголошує, що у журналістів присутніх у залі суду немає можливостей задавати свідкам уточнюючі запитання, а суддя Томас Елліс, який головує на суді, неодноразово наголошував, що не цікавиться надмірними деталями подій в Україні. Суддя наголошує, що його цікавлять власне свідчення та докази, які стосуються суті звинувачень проти Манафорта, а саме - ухиляння від податків та відмивання грошей.
Захист Манафорта переконує, що Гейтс взагалі не заслуговує довіри і у ході суду підняли питання його подружньої невірності
Напередодні у ході слухань колишній бізнес-партнер Манафорт Рік Гейтс заявив у суді, що він та Манафорт надавали допомогу Петру Порошенко у 2014-му році. Американський канал Ен-Бі-Сі повідомив, що Гейтс також заявив, що послуги надані Порошенку не були оплачені, але інші ЗМІ повідомили, що робота Гейтса та Манафорта була не неоплачуваній основі.
Кореспондент Української служби "Голосу Америки", який перебував у залі засідань у вівторок відзначив, що репліки Гейтса щодо недоплати за роботу в України могли стосуватись "Опозиційного блоку". На момент написання цього матеріалу редакція не мала доступу до офіційної транскрипції судового засідання.
В Адміністрації президента України різко заперечили будь-яку роботу із Манафортом, але підтвердили, що команда Порошенка мала контакти із американських політтехнологом у 2014-му році.
Захист Манафорта переконує, що Гейтс взагалі не заслуговує довіри і у ході суду підняли питання його подружньої невірності. Сам Гейтс серед іншого визнав, що крав гроші у Манафорта поки працював з ними.
Дивіться також: Війська НАТО в Грузії 10 років після російської окупації
Your browser doesn’t support HTML5