Вісім осіб та одну організацію з Криму тепер включено до санкційного переліку США, через їх роль у сприянні агресії Росії в Україні та спробам окупації Криму. Про це оголосило Міністерство фінансів США у середу.
Рішення США проведено у координації з міжнародною спільнотою. Відповідні дії також вживають Канада та ЄС, йдеться у повідомленні. Вчора ЄС оголосили про введення санкції проти сімох так званих посадовців Криму.
Дивіться також: Євросоюз розширив санкції проти організаторів "виборів" у Криму
Крім осіб, доданих до санкційного переліку ЄС, США також запровадили санкції проти "Гранд Сервіс Експрес" - компанії, що забезпечує залізничне сполучення Криму з Росією а також її керівника Олександра Ганова.
Включення до переліку, скоординоване США, ЄС та Канадою, обмежує можливості цих незаконних посадовців провадити міжнародний бізнес і підкреслює міць трансатлантичного союзу у протидії триваючій російській агресіїСтівен Мнучин
"Дії Міністерства фінансів США, проведені в координації з нашими міжнародними союзниками та партнерами, підкреслюють нашу непохитну підтримку поновленню вільного та демократичного процесу в Криму, - йдеться у заяві міністра фінансів США Стівена Мнучина. – Включення до переліку, скоординоване США, ЄС та Канадою, обмежує можливості цих незаконних посадовців провадити міжнародний бізнес і підкреслює міць трансатлантичного союзу у протидії триваючій російській агресії".
Розширення санкцій стосується очільників так званого кримського уряду а також членів виборчих комісій, задіяних у так званих місцевих виборах 2019 року і включає Сергія Даниленка, Лідію Басову та Єкатерину Пиркову з міської виборчої комісії, а також так званого "прем'єр-міністра" Криму Юрія Гоцанюка, очільника фактичної влади у Севастополі Михайла Развозжаєва, Володимира Немцева та Єкатерину Алтабаєву.
Дивіться також: Президент Дональд Трамп оприлюднив Близькосхідний мирний план. Відео
Your browser doesn’t support HTML5