Державний департамент США привітав рішення компанії "Твітер" закрити 125 тисяч аккаунтів, пов’язаних із пропагуванням тероризму. Про це повідомив на своїй Твітер-сторінці спеціальний представник США з питань боротьби з ІДІЛ Бретт Макгерк.
Водночас конгресмен від штату Каліфорнія Адам Шифф, який входить до конгресового комітету з розвідки, назвав рішення компанії "Твітер" «важливою частиною боротьби з радикальним ісламом».
У п’ятницю, 5 лютого, Твітер повідомив, що за останні півроку були заблоковані понад 125 тисяч акааунтів користувачів через пропагування тероризму. Більшість цих профайлів були пов'язані з терористичним угрупованням ІДІЛ.
Офіційний Вашингтон раніше неодноразово закликав Твіттер та інші соціальні медіа зменшити вплив терористичних угруповань в онлайн-просторі.
Більшість цих профайлів були пов'язані з терористичним угрупованням ІДІЛ
У своєму блозі компанія "Твіттер" заявила, що використовувала «спеціально створений інструмент боротьби зі спамом», щоб виявити аккаунти, що підлягають видаленню. Компанія також збільшила кількість працівників, що перевіряють профайли на прояв тероризму та реагують на них.
У повідомленні компанії також йдеться, що Твіттер «шокований» насильницьким екстремізмом, таким як торічна стрілянина у Сан Бернардіно чи атаки у Парижі.
У січні цього року Президент США Барак Обама провів зустріч із очільниками технологічних компаній Кремнієвої долини. Учасники обговорили попередження поширення тероризму
У січні цього року Президент США Барак Обама провів зустріч із очільниками технологічних компаній Кремнієвої долини. Учасники обговорили попередження поширення тероризму в онлайн-просторі.
Американські оглядачі відзначають, що після цієї зустрічі медіа-компанії США почали більш агресивно спрямовувати свої зусилля в антитерористичному напрямку. Зокрема, вебсайт Yahoo напередодні опублікував детальний аналіз антитерористичних кроків компанії "Фейсбук".
Минулого літа директор ФБР Джеймс Комі заявив, що «Ісламська держава» має приблизно 21 тисячу англомовних фоловерів. А Брукінґс інститут у дослідженні, оприлюдненому у березні минулого року, повідомив, що прихильники терористів ІДІЛ зареєстрували принаймні 42 тисячі Твіттер-аккаунтів.
Дивіться також: Про ці ноухау виборчої кампанії США у соцмережах варто знати
Your browser doesn’t support HTML5