"Просто нестерпно розуміти, як там наш хлопчик. Ми вже вважаємо його нашим сином, нашою загубленою дитиною", - каже Джеймі.
Критики кажуть, закон, який забороняє всиновлення американцям, з’явився, виключено, через бажання російської верхівки болючіше уїсти США за санкції проти порушників прав людини. Тому російські ЗМІ і говорять лише про тих 19 дітей, які загинули після всиновлення у США. Забуваючи про долю інших 60 тисяч, які були всиновлені американцями за останні 20 років.
Я щаслива, що маю родину, тут в Америці. Якби я лишилась, то жила би в дитбудинкуЖінка всиновлена американцями у 90-х.
Кайла Андерсон прибула до США у 1992-му році. Тоді її звали Оля. Вона стала першою дитиною з Москви всиновленою американцями. Кайла обурена забороною на всиновлення, каже - жити з американською родиною не порівняно краще, ніж жити в сиротинці.
"Це не справедливо. Я щаслива, що маю родину, тут в Америці. Якби я лишилась, то жила би в дитбудинку", - говорить Кайла.
5-річна Поліна. Одна з тих дітей, чию долю закон міг змінити назавжди. Вона має розщеплення хребта, і не мала родини у Росії. Всиновлення дівчинки американською парою майже зірвалося. Заборона вступила у силу за місяць до переїзду Поліни в Америку.
Втім у січні стало відомо, що діти, щодо яких вже є рішення російського суду зможуть переїхати до своїх нових батьків. Поліна вже прибула до США.
"Вона починає віри щити, що ми більше її не покинемо, що нас не розділять, і ми будемо поруч з неї коли вона прокидається та засинає", - говорить її нова мати, Кендра.
Втім у тих випадках, де процес усиновленні детей, не дійшов до рішення суду, заборона на усиновлення вже набрала сили. Лишається сподіватись, що «врятовані» від Америки, російські діти знайдуться родини на батьківщині.