Фармацевтична компанія Johnson & Johnson починає випробування вакцини проти коронавірусу на людях у вересні
Американська фармацевтична компанія Johnson & Johnson каже, випробування на людях їх експериментальної вакцини проти коронавірусу почнеться вже у вересні, а на початку наступного року вона буде готова для використання у критичних випадках.
У понеділок керівництво компанії повідомило, що разом з Міністерством охорони здоров’я та соціальних послуг США виділяє 1 мільярд доларів на розробку вакцини. Якщо випробування на людях пройде вдало, вони готові виробити понад мільярда доз вакцини. Вже на початку 2021 року, кажуть в компанії, перші партії вакцини будуть доступні для використання у критичних випадках.
В інтерв’ю телеканалу NBC виконавчий директор компанії Алекс Горскі сказав, що дослідження вказують, що вакцина скоріш за все буде ефективною. «Ми маємо кандидата, який має високий великий шанс бути успішною зброєю проти COVID-19. Ми маємо виробничі потужності, щоб запустити виробництво у порівняно короткі строки», – сказав Горскі.
ВООЗ: припиніть масово носити маски, це не допоможе
Лише люди, які мають симптоми COVID-19 або доглядають за хворими, повинні носити медичні маски. Про це укотре заявили у Всесвітній організації охорони здоров'я.
"Немає жодних специфічних доказів, що масове носіння масок має якусь потенційну користь. Однак є докази, що люди неправильно носять маски", - заявив Майк Раян, виконавчий директор програм із надзвичайних ситуацій у галузі здоров'я ВООЗ.
"Крім того, існує проблема величезного глобального дефіциту" масок та інших медичних засобів, додав Раян. Зокрема, від цього найбільше страждають медичні працівники, які доглядають за хворими.
Також у ВООЗ заявили, що існують свідчення того, що деякі ліки або поєднання препаратів може допомогти у лікуванні вірусу. Однак, для підтвердження цього необхідно більше досліджень.
Працівники Amazon та Instacart вийшли на протест, вимагаючи кращого захисту від коронавірусу
Працівники компанії Amazon та компанії з доставки продуктів харчування Instacart вийшли на загальнодержавний страйк. Вони вимагають посилення заходів безпеки у той час, коли вони продовжують виходити на роботу, а решта країни дотримується правил ізоляції на період епідемії коронавірусу.
Компанії вже оголосили, що планують найняти на роботу десятки тисяч нових працівників. Онлайн торгівля та доставка продуктів харчування за останні тижні досягла небувалих обсягів, оскільки більшість країни залишається вдома, виконуючи рекомендацій, виданих федеральною владою США та владою на місцях.