Працюватимуть обидва музеї із 23 серпня з 10-тої до 19-тої години. Вхід до музею історії Києва коштуватиме 35 гривень, а до музею шістдесятництва – 25 гривень
Починаючи з часів Київської Русі до сьогодення, музей розкаже історію міста крізь долі його видатних мешканців. На полицях відвідувачі побачать іржаву кружку Павла Губенка (Остапа Вишні), щерблені окуляри Олександра Палладіна, халат та рукавички Миколи Амосова, моделі літаків Олега Антонова, театральні нагороди Богдана Ступки та речі інших українців, які мають відношення до столиці.
Такі особисті історії повинні привабити киян, вважає директор закладу Лариса Булавіна. Вона пообіцяла, що експозиції будуть постійно змінюватися, і таким чином «фонди провітрюватимуться, що піде їм на користь».
Інший музей шістдесятництва чекав свого відкриття понад 18 років. Експонати закладу сформовані на основі колекції однойменної громадської організації. Тут і зразки самвидаву, і картини, і рукописи відомих представників інтелігенції того часу – Алли Горської, Василя Стуса, Івана Драча, Василя Симоненка та інших. Очолює музей колишній дисидент Микола Плахотнюк. Він сподівається, що музей привабить молодь, яка захоче вивчати явище шістдесятництва.
Як зазначив голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, місто витратило 5,5 мільйонів гривень, щоб відкрити музеї
«За всі роки незалежності у Києві ще не було такої меценатської акції», - заявив Олександр Попов.
Працюватимуть обидва музеї із 23 серпня з 10-тої до 19-тої години. Вхід до музею історії Києва коштуватиме 35 гривень, а до музею шістдесятництва – 25 гривень.