Спеціальні потреби

США збережуть санкції доки Крим залишиться окупованим - Нуланд


Нуланд назвала "демонів" України: корупція, помилки уряду, бюрократія. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Нуланд назвала "демонів" України: корупція, помилки уряду, бюрократія. Відео

Помічниця державного секретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд укотре засудила агресію на Донбасі північної сусідки України.

Сполучені Штати Америки збережуть санкції проти Росії до того часу, поки Крим буде залишатися окупованим Росією.

Про це Українській службі «Голосу Америки» заявила помічниця державного секретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд. Ці тези пані Нуланд озвучила у Вашингтоні під час конференції присвяченій історичній події: 25-річчю об’єднання Східної та Західної Німеччини.

Дискусія про роль об’єднаної Німеччини у Європі, яку днями у Вашингтоні зібрав Фонд Маршала, від самого початку різко перейшла в обговорення про ту ж таки роль у житті Європи нікого іншого, як Росії. Помічниця державного секретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд укотре засудила агресію на Донбасі північної сусідки України.

Утім звучали цього разу й заяви про те, що Росії варто було би дати ще один шанс. Адже офіційний Вашингтон бачить і перспективи співпраці з Кремлем. Разом із тим Вікторія Нуланд запевнила, політика санкцій США проти Росії в найближчому майбутньому залишиться непохитною. «Щодо Криму – санкції залишаться в силі до того часу, доки Крим буде окупованим», - зазначила вона.

Пані Нуланд наголосила, що не забули в США й про збитий малайзійський літак. Сподіваються: вже найближчими днями – після того, як нідерландські слідчі оприлюднять звіт про розслідування – багато подробиць тієї трагедії, а також її винуватці стануть очевидними.

«Щодо малайзійського літака, голландці оприлюднять результати розслідування, через тиждень або десять днів. Ми впевнені, що слова держсекретаря США Керрі втіляться в життя, й відповідальні за збитий «Боїнг» будуть знайдені, - підкреслила Нуланд. – І ми хочемо побачити, як ці люди будуть притягнені до відповідальності. Це важливо не лише для українців, але і для всіх тих, хто втратив свої родини в тій катастрофі».

Ми часто говоримо в США про небезпеку російської агресії в Україні, але це лише одна сторона медалі
Вікторія Нуланд

Відреагувала Вікторія Нуланд і на рішення самопроголошених республік перенести вибори на сході України: «Щодо скасування ще одного раунду фальшивих виборів – знаєте як це відбувається – тебе застерігають не порушувати Мінські домовленості, а потім ти думаєш, а може не варто їх порушувати.(…) Ми продовжуємо вірити, що Мінські домовленості є найкращим шляхом для України для того, щоб повернути суверенність Україні на її сході. Для того, щоб відновити діалог із тими людьми, які живуть на Донбасі, для того, щоб вони мали краще майбутнє. Але всі ці домовленості мають бути цілком імплементовані».

Нуланд наголосила, що Мінські домовленості мають бути втілені на ділі як українською, так і російською стороною. А в майбутньому вільні вибори треба буде організувати так, щоби усі переміщені особи, біженці й ті, хто свого часу жив чи зараз живе на Донбасі мали змогу голосами показати – яким вони бачать майбутнє свого регіону. При цьому, на думку Нуланд, чи не більшу війну Україні ще доведеться пройти на іншому фронті.

«Ми часто говоримо в США про небезпеку російської агресії в Україні, але це лише одна сторона медалі. Інша сторона – це питання, щодо того чи може Україна побороти своїх власних історичних демонів. Один із яких – корупція й помилки в управлінні українського уряду та надмірна забюрократизованість. Тому наше послання українцям дуже просте – не миріться більше із брудом у вашій країні, не миріться з тими людьми, які не сплачують податки, і з тими бюрократами, що мають нечисті руки», - резюмувала заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд.

Дивіться також: Від українських волонтерів з камерами до лауреатів Оскара - як створювався фільм «Зима у вогні»

Євген Афінєєвський про історію створення фільму про Майдан. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Харченко

    Має більш ніж 16-річний досвід у журналістиці. Починала з роботи кореспондентки на радіо «Континент» у Києві. Відтоді працювала журналісткою на телеканалі СТБ, а також у виданнях: «Україна молода», «Газета по-українськи», «Новинар»; спеціальною кореспонденткою і текстовою редакторкою ранкових випусків телеканалу СІТІ, оглядачкою та головною редакторкою сайту «Медіа Бізнес»; дописувала для National Geographic Україна.

    Має дві вищі освіти – за першою – фольклористка й викладачка української мови та літератури. Диплом режисерки документального кіна отримала як стипендіатка програми Fulbright, в американському університеті Wake Forest, що у Північній Кароліні.

    Є авторкою кількох документальних короткометражних фільмів, два з яких – «Пісні надії» та «Солдат-метелик» – були показані на американських кінофестивалях: RiverRun International Film Festival та Princeton Film Festival. З «Голосом Америки» була від весни 2014 року до осені 2017 року. Працювала як відеооператорка, журналістка та продюсерка. Відзняла серію сюжетів про українську діаспору в США з Бостона, Нью-Йорка, Парк-Сіті, Балтимора, Вашингтона, Арлінгтона, Нью-Джерсі та Лос-Анджелеса.       

Розсилка

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG