Спеціальні потреби

По всьому світові відбуваються велелюдні екологічні акції


"Планети Б не існує" написано на плакаті екоактивістів - студентів університету на Філіппінах. Акція 20 вересня 2019 року
"Планети Б не існує" написано на плакаті екоактивістів - студентів університету на Філіппінах. Акція 20 вересня 2019 року

Сотні тисяч активістів, серед яких багато молоді, зібрались на акцію протесту в Австралії, щоб привернути увагу до глобальної проблеми зміни клімату. Ця акція дала старт хвилі протестів в Європі та інших регіонах світу в п'ятницю, 20 вересня.

"Світовий страйк за клімат" відбувається напередодні Саміту ООН з дій в сфері подолання зміни клімату, що розпочнеться в Нью-Йорку в понеділок.

Естафету від Австралії підхопили європейські активісти. Учасники активно діляться в соцмережах фото та відео з акцій протесту європейських міст.

Велелюдний марш пройшов Києвом.

Мер Лондона Садік Хан засвідчив свою підтримку акції дописом у Twitter. "Я солідарний з усіма, хто бере участь у Глобальному страйку за клімат", - наголосив він.

Не лише європейські столиці, але і невеликі міста стали центром проведення маршів активістів. Акція в британському туристичному містечку Брайтоні зібрала багато учасників.

Марші екологічних активістів також відбуваються у містах Азії та Африки.

У США заплановано більше 800 акцій. Велика кількість школярів планує у цей день пропустити уроки, щоб взяти участь в протестах.

Шведська активістка Ґрета Тунберґ, яка вже стала символом світового екологічного руху молоді, планує виступити на акції протесту в Нью-Йорку. Ґрета витратила два тижні, аби на яхті дістатися США з Європи.

Дивіться також: Чому глобальне потепління – це важливо? Пояснили екоактивісти у Конгресі

Чому глобальне потепління – це важливо? Пояснили екоактивісти у Конгресі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Розсилка

Відео - найголовніше

Хмельничанки, які полягли захищаючи Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:13 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG