Політичному консультанту з Луїзіани висунули звинувачення у фальсифікації автоматичних телефонних дзвінків, які імітували голос президента США Джо Байдена і переконували людей голосувати за нього на виборах єдиного кандидата від Демократичної партії в Нью-Гемпширі, повідомила в четвер генеральна прокуратура Нью-Гемпшира.
54-річному Стівену Крамеру висунуто 13 звинувачень в обмані виборців і видаванні себе за кандидата після того, як тисячі мешканців Нью-Гемпшира отримали повідомлення автоматичного виклику з проханням не голосувати до листопада.
Чи є у Крамера адвокат негайно встановити не вдалось.
У четвер Федеральна комісія зі зв’язку заявила, що її правила забороняють давати неправдиву інформацію про ідентифікацію абонента і виступила з вимогою накласти штраф на 6 мільйонів доларів за автоматичні виклики, які, як вона стверджувала, використовували згенерований штучним інтелектом фейковий аудіозапис клонованого голосу Байдена.
Комісія також вимагає оштрафувати Lingo Telecom на 2 мільйони доларів за нібито передачу автоматичних викликів.
У Вашингтоні зростає стурбованість тим, що створений ШІ контент може ввести в оману виборців на листопадових президентських виборах і виборах до Конгресу. Деякі сенатори хочуть прийняти законодавство до листопада, яке б усунуло загрози ШІ для виборів.
"Нью-Гемпшир як і раніше відданий тому, щоб наші вибори залишалися вільними від незаконного втручання, і ми продовжуємо розслідувати цю справу", — заявив генеральний прокурор Джон Формелла.
Формелла сподівається, що дії штату та федерального уряду "надсилають сильний стримуючий сигнал усім, хто може розглянути можливість втручання у вибори, чи то за допомогою штучного інтелекту, чи іншим чином".
У середу голова Федеральної комісії зв'язку Джессіка Розенворсел запропонувала вимагати розкриття контенту, створеного штучним інтелектом (ШІ) у політичній рекламі на радіо та телебаченні, як для реклами кандидатів, так і для випусків, але не забороняти будь-який контент, створений ШІ.
У Федеральній комісії зв’язку заявили, що штучний інтелект, як очікується, відіграватиме значну роль у політичній рекламі 2024 року.
Федеральна комісія зв’язку (FCC) відзначила можливість введення в оману з використанням "глибоких фейків", включаючи "змінені зображення, відео чи аудіозаписи, які створюють видимість, що люди робили чи говорили те, чого [вони] насправді не робили чи говорили, або зображують події, які насправді не відбувалися".