„Як посол я часто чую скарги американських компаній на труднощі, з якими вони стикаються в Україні – і мені хотілося б, щоб тон цих розмов змінився. Я хочу, щоб підприємці США хвалили Україну за те, як легко тут працювати", - заявив посол.
"Я дуже задоволений, що Україна покращила свої показники в рейтингу Світового Банку щодо легкості ведення бізнесу, і аплодую чудовій роботі українського уряду, що зробив реформи своїм пріоритетом. Але ще багато треба зробити – адже недостатньо мати хороші закони на папері, вони мають бути втілені чітко і повністю. Доказом цього покращення буде прихід в Україну інвесторів зі своїми ідеями і капіталами", - переконаний посол.
"Це прийде – я впевнений – але тільки завдяки наполегливій праці, вашій і ваших колег, аби змінити бізнес-клімат і сказати „ні!” беззаконню та залякуванням, через що наші комерційні стосунки значно менші, ніж повинні бути”, - відзначив Пайєтт.
Сполучені Штати також закликали Україну виконати ті вимоги, які ще залишилися невиконаними, для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, і зокрема звільнити Юлію Тимошенко. Посол Пайєтт також висловив підтримку Вашингтоном європейського вибору України та наголосив на нових можливостях, які відкриває перед країною Угода про асоціацію з Євросоюзом.
„Ми щиро сподіваємося, що українська влада зробить ті кілька необхідних кроків, що залишилися, аби підписати Угоду про асоціацію на Вільнюському саміті наступного місяця, у тому числі звільнення колишнього прем”єр-міністра Тимошенко, щоб вона могла отримати потрібну їй медичну допомогу за кордоном. Це ваш вибір, і ніхто інший не має права говорити вам протилежне, або заважати вашим прагненням удосконалювати свою державу за допомогою інтеграції з вашими європейськими сусідами. Ніхто”, - заявив посол США.